Zaprawa hydroizolayjna REBET "A"

Przecieki wód gruntowych, zawilgocone ściany pomieszczeń, korozja chemiczna przegród, starzenie i degradacja starych śnian z betonu i cegły - większość tych problemów możemy rozwiązać przy użyciu jednego materiału - specjalistyczna zaprawa mineralna REBET do renowacji i hydroizolacji przegród budowlanych.
Stosowanie REBET to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Na wyjątkową skuteczność produktu składa się wydajność, prosta i dostępna dla każdego technologia oraz innowacyjna zasada działania dająca konkretne i trwałe efekty.

Wyróżniające właściwości

zaprawa hydroizolacyjna REBET A

Efektywność i oszczędność

Poza wyjątkowymi właściwościami, którymi wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, REBET charakteryzuje się niespotykaną wydajnością i liczbą zastosowań. Jest to materiał nie wymagający dodatków, a do jago używania nie trzeba doświadczenia czy znajomości skomplikowanych procedur. Może być równie skutecznie stosowany przez profesjonalistów jak i amatorów. Łatwość aplikacji, skuteczność działania oraz atrakcyjna cena powodują, że REBET przynosi duże korzyści techniczne i ekonomiczne dla inwestora i wykonawcy.

Trwałość i bezpieczeństwo

REBET pozwala naprawiać uszkodzenia w sposób trwały i ekonomiczny oraz zabezpieczyć obiekt przed przyszłymi problemami. Oferujemy naszym Klientom produkt, który działa wszechstronnie i wielowymiarowo, który zamiast chwilowej poprawy, zapewnia kompleksowe rozwiązanie. Stosowanie REBET to nie tylko gwarancja doskonałej jakości i trwałych rezultatów, to również większe bezpieczeństwo i zdrowszy świat.
  • redukowanie erozji w wyniku oddziaływania przyrody na konstrukcje budowlane
  • tworzenie środowiska nieprzyjaznego dla rozwoju grzybów oraz pleśni
  • produkt jest nietoksyczny, niepalny i niewybuchowy